Cennik:

  • lekcje indywidualne 40 zł /h
  • grupy 2-osbowe : 35 zł/h
  • grupy 4-5 osobowe: 15-20 zł/h

Zajęcia odbywają się:

  • raz w tygodniu 90 min
  • raz w tygodniu 60 min (opcja dla dzieci i gimnazjalistów)
  • małe grupy i zajęcia indywidualne- do uzgodnienia z właścicielką szkoły